SHAMBALLA

Shamballa je multidimenzionální léčebný systém, který nám poskytuje léčivé síly a energie, duchovní vedení, je zdrojem informací. Pomáhá nám více vnímat jak nás samé, tak i okolní svět.

Prostřednictvím Shambally se postupně můžeme začít osvobozovat od strachů, iluzí a myšlenkových či emocionálních vzorců myšlení a programů, které nás drží v zejetí minulosti našeho chování i prožívání. Urychluje náš vývoj a dokonale pomáhá rozbíjet naše iluze - což sice v dané chvíli není příliš příjemné, za to však velmi osvobozující.

Pokud si nechcete o duchovnu pouze číst, ale chcete mít svůj vlastní prožitek,doporučuji individuální zasvěcení do energií Shambally. Kurzy nevypisuji - dohodneme se na časových podmínkách, které Vám budou vyhovovat.

Součástí jednoho semináře je vždy iniciace do dvou stupňů.

1. a 2. stupeň obsahuje zasvěcení do symbolů Shambally, zprůchodnění a zesílení napojení na centrum Shamballa, odstranění energetických bloků v éterickém těle. Získáte praktickou schopnost využívat tuto energie ve svém každodenním životě ...¨

3. stupeň je energeticky velmi silná inciace, která obsahuje i zasvěcení do energií archanděla Metatrona. Zasahuje do hlubokých a emocionálních struktur, nahromadělých negací, které rozpouští, léčí a čistí. Vytáhne na povrch všechny naše stíny a nezpracované záležitosti, dá nám příležitost uvolnit se a osvobodit od těchto starých témat. Učí nás zpracovávat emoce a zacházet s nimi pozitivním způsobem.

4. stupeň obsahuje předání dalších symbolů a získání oprávnění stát se transformátorem této energie.

V rámci 2. semináře obdržíte certifikát o iniciaci do všech stupňů.

ceník